| 138,000 km (85,600 mile) |
2,800 cc Diesel |
AT 4WD |
7 seats | 5 doors |
| Chassis | Y-V46WG |
|---|---|
| Chassis No | V464046464 |
| Reg. Year | 1995/Jul |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 138,000 km (85,600 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.8 m3 |
| Length | 4.65 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 1.9 m |
| Weight | 2,525 kg |
| Location | Japan |