| 98,000 km (60,800 mile) |
2,000 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 2 doors |
| Chassis | GF-S15 |
|---|---|
| Chassis No | S15030833 |
| Reg. Year | 2003/Jul |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 98,000 km (60,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.5 m3 |
| Length | 5.23 m |
| Width | 1.88 m |
| Height | 1.27 m |
| Weight | 1,620 kg |
| Location | Japan |