| 85,000 km (52,700 mile) |
3,500 cc Petrol |
AT 4WD |
3 doors |
| Chassis | E-V55W |
|---|---|
| Chassis No | V55440418 |
| Reg. Year | 1997/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 85,000 km (52,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 3,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.7 m3 |
| Length | 4.075 m |
| Width | 1.875 m |
| Height | 1.915 m |
| Weight | 0 kg |
| Location | Japan |