| 47,000 km (29,200 mile) |
2,000 cc Petrol |
AT 4WD |
4 seats | 3 doors |
| Chassis | GH-H67W |
|---|---|
| Chassis No | H67W-0200181 |
| Reg. Year | 2000/Jun |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 47,000 km (29,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Wine Red |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.8 m3 |
| Length | 3.67 m |
| Width | 1.68 m |
| Height | 1.74 m |
| Weight | 1,530 kg |
| Location | Japan |