| 87,000 km (54,000 mile) |
2,800 cc Petrol |
AT 2WD |
6 seats | 5 doors |
| Chassis | GF-638280 |
|---|---|
| Chassis No | WDF63829423457692 |
| Reg. Year | 2002/May |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 87,000 km (54,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 6 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 43.2 m3 |
| Length | 4.67 m |
| Width | 4.89 m |
| Height | 1.89 m |
| Weight | 2,360 kg |
| Location | Japan |