| 242,000 km (150,100 mile) |
2,497 cc Diesel |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | NONE-LX |
|---|---|
| Chassis No | KNAJC52185A485939 |
| Reg. Year | 2005/Jul |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 242,000 km (150,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,497 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 15 m3 |
| Length | 4.57 m |
| Width | 1.89 m |
| Height | 1.73 m |
| Weight | kg |
| Location | Korea |