| 115,000 km (71,300 mile) |
1,591 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 3 doors |
| Chassis | NONE-NONE |
|---|---|
| Chassis No | KMHTC61DBCU001746 |
| Reg. Year | 2011/Sep |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 115,000 km (71,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,591 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Green |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 10.6 m3 |
| Length | 4.22 m |
| Width | 1.79 m |
| Height | 1.4 m |
| Weight | kg |
| Location | Korea |