| 196,000 km (121,600 mile) |
2,700 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | NONE-JT |
|---|---|
| Chassis No | KN3HDP3353K924593 |
| Reg. Year | 2003/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 196,000 km (121,600 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 2,700 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 16.7 m3 |
| Length | 4.84 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 1.97 m |
| Weight | kg |
| Location | Korea |