| 165,000 km (102,300 mile) |
796 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | NONE-NONE |
|---|---|
| Chassis No | KLYKA484DBC109532 |
| Reg. Year | 2010/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 165,000 km (102,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 796 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 7.9 m3 |
| Length | 3.49 m |
| Width | 1.49 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | kg |
| Location | Korea |