| 231,000 km (143,300 mile) |
1,991 cc Diesel |
AT 2WD |
7 seats | 5 doors |
| Chassis | NONE-NONE |
|---|---|
| Chassis No | KLACA26RD8B213336 |
| Reg. Year | 2008/Feb |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 231,000 km (143,300 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,991 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 14.8 m3 |
| Length | 4.63 m |
| Width | 1.85 m |
| Height | 1.72 m |
| Weight | kg |
| Location | Korea |