| 102,000 km (63,300 mile) |
2,497 cc Diesel |
AT 2WD |
12 seats | 4 doors |
| Chassis | NONE-NONE |
|---|---|
| Chassis No | KMJWWH7HP3U564399 |
| Reg. Year | 2003/Aug |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 102,000 km (63,300 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 12 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,497 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 18 m3 |
| Length | 5.03 m |
| Width | 1.82 m |
| Height | 1.96 m |
| Weight | kg |
| Location | Korea |