| 76,000 km (47,200 mile) |
5,240 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | KK-FE63ECX |
|---|---|
| Chassis No | FE63ECX560075 |
| Reg. Year | 2001/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 76,000 km (47,200 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 5,240 cc |
| Engine Type | 4M51 |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 24.8 m3 |
| Length | 5.19 m |
| Width | 2.07 m |
| Height | 2.3 m |
| Weight | 2,690 kg |
| Location | Japan |