| 86,000 km (53,400 mile) |
1,380 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | ABA-1KBLG |
|---|---|
| Chassis No | WVWZZZ1KZ8U009813 |
| Reg. Year | 2008/ |
| Seatbelts Year | 2008 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 86,000 km (53,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,380 cc |
| Engine Type | BLG |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.2 m3 |
| Length | 4.22 m |
| Width | 1.76 m |
| Height | 1.5 m |
| Weight | 1,410 kg |
| Location | Japan |