| 120,000 km (74,400 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | LA-RD5 |
|---|---|
| Chassis No | RD5-1005787 |
| Reg. Year | 2001/Nov |
| Seatbelts Year | 2001 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 120,000 km (74,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | K20A |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.7 m3 |
| Length | 4.49 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 1.71 m |
| Weight | 1,470 kg |
| Location | Japan |