| 43,000 km (26,700 mile) |
2,990 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | TA-JCE15W |
|---|---|
| Chassis No | JCE15-0001198 |
| Reg. Year | 2001/ |
| Seatbelts Year | 2001 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 43,000 km (26,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,990 cc |
| Engine Type | 2JZ |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.1 m3 |
| Length | 4.5 m |
| Width | 1.72 m |
| Height | 1.43 m |
| Weight | 1,530 kg |
| Location | Japan |