| 183,000 km (113,500 mile) |
1,990 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | KR-SKF2T |
|---|---|
| Chassis No | SKF2T-103825 |
| Reg. Year | 2005/Oct |
| Seatbelts Year | 2005 |
| Transmission | MT (5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 183,000 km (113,500 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | RF |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.7 m3 |
| Length | 4.6 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.88 m |
| Weight | 1,350 kg |
| Location | Japan |