| 115,000 km (71,300 mile) |
990 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-KGC10 |
|---|---|
| Chassis No | KGC10-0250893 |
| Reg. Year | 2009/ |
| Seatbelts Year | 2009 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 115,000 km (71,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 990 cc |
| Engine Type | 1KR |
| Colour | Yellow |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9.2 m3 |
| Length | 3.6 m |
| Width | 1.66 m |
| Height | 1.53 m |
| Weight | 900 kg |
| Location | Japan |