| 59,000 km (36,600 mile) |
1,490 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | UA-HR82S |
|---|---|
| Chassis No | HR82S-700045 |
| Reg. Year | 2003/Nov |
| Seatbelts Year | 2003 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 59,000 km (36,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,490 cc |
| Engine Type | M15A |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9 m3 |
| Length | 3.62 m |
| Width | 1.61 m |
| Height | 1.54 m |
| Weight | 940 kg |
| Location | Japan |