| 118,000 km (73,200 mile) |
2,360 cc Petrol |
MT 2WD |
7 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-ANA10 |
|---|---|
| Chassis No | ANA10-0027215 |
| Reg. Year | 2009/ |
| Seatbelts Year | 2009 |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 118,000 km (73,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,360 cc |
| Engine Type | 2AZ |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13 m3 |
| Length | 4.69 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 1.55 m |
| Weight | 1,570 kg |
| Location | Japan |