| 107,000 km (66,400 mile) |
3,270 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | GF-JLUR50 |
|---|---|
| Chassis No | JLUR50000120 |
| Reg. Year | 1999/ |
| Seatbelts Year | 1999 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 107,000 km (66,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 3,270 cc |
| Engine Type | VG33 |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.4 m3 |
| Length | 4.68 m |
| Width | 1.84 m |
| Height | 1.78 m |
| Weight | 1,740 kg |
| Location | Japan |