| 151,000 km (93,700 mile) |
2,690 cc Petrol |
AT 4WD |
15 seats | 4 doors |
| Chassis | CBF-TRH228B |
|---|---|
| Chassis No | TRH228-0001999 |
| Reg. Year | 2008/ |
| Seatbelts Year | 2008 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 151,000 km (93,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 15 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,690 cc |
| Engine Type | 2TR |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 23.1 m3 |
| Length | 5.38 m |
| Width | 1.88 m |
| Height | 2.28 m |
| Weight | 2,110 kg |
| Location | Japan |