| 104,000 km (64,500 mile) |
3,370 cc Petrol |
AT 2WD |
8 seats | 4 doors |
| Chassis | GF-VCH10W |
|---|---|
| Chassis No | VCH10-0032681 |
| Reg. Year | 2001/Oct |
| Seatbelts Year | 2001 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 104,000 km (64,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 8 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 3,370 cc |
| Engine Type | 5VZ |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 17.2 m3 |
| Length | 4.79 m |
| Width | 1.83 m |
| Height | 1.96 m |
| Weight | 1,950 kg |
| Location | Japan |