| 99,000 km (61,400 mile) |
2,950 cc Diesel |
MT 2WD |
6 seats | 5 doors |
| Chassis | KG-VWE25 |
|---|---|
| Chassis No | VWE25-054939 |
| Reg. Year | 2003/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 99,000 km (61,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 6 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,950 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.8 m3 |
| Length | 4.69 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.99 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |