| 101,000 km (62,700 mile) |
2,690 cc Petrol |
AT 4WD |
8 seats | 5 doors |
| Chassis | LA-RZJ120W |
|---|---|
| Chassis No | RZJ120-0005712 |
| Reg. Year | 2003/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 101,000 km (62,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 8 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,690 cc |
| Engine Type | 3RZ |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 17.4 m3 |
| Length | 4.86 m |
| Width | 1.87 m |
| Height | 1.91 m |
| Weight | 1,940 kg |
| Location | Japan |