| 26,000 km (16,200 mile) |
1,990 cc Petrol |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | GB-SK2F23 |
|---|---|
| Chassis No | K2F23-030942 |
| Reg. Year | 1995/Oct |
| Seatbelts Year | 1995 |
| Transmission | MT (5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 26,000 km (16,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | NA20 |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.6 m3 |
| Length | 4.46 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.93 m |
| Weight | 1,350 kg |
| Location | Japan |