| 99,000 km (61,400 mile) |
2,360 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | TA-ACU10W |
|---|---|
| Chassis No | ACU10-0015213 |
| Reg. Year | 2002/Nov |
| Seatbelts Year | 2002 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 99,000 km (61,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,360 cc |
| Engine Type | 2AZ |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.8 m3 |
| Length | 4.57 m |
| Width | 1.81 m |
| Height | 1.66 m |
| Weight | 1,560 kg |
| Location | Japan |