| 208,000 km (129,000 mile) |
4,160 cc Diesel |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | KG-HDJ101K |
|---|---|
| Chassis No | HDJ101-0004303 |
| Reg. Year | 1998/ |
| Seatbelts Year | 1998 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 208,000 km (129,000 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 4,160 cc |
| Engine Type | 1HD |
| Colour | Gunmetal |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 20.4 m3 |
| Length | 5.2 m |
| Width | 2.05 m |
| Height | 1.91 m |
| Weight | 2,690 kg |
| Location | Japan |