| 113,000 km (70,100 mile) |
3,150 cc Diesel |
AT 2WD |
15 seats | 4 doors |
| Chassis | KG-DWGE24 |
|---|---|
| Chassis No | DWGE24-055553 |
| Reg. Year | 2001/ |
| Seatbelts Year | 2001 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 113,000 km (70,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 15 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 3,150 cc |
| Engine Type | QD32 |
| Colour | Orange |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 20.7 m3 |
| Length | 5.01 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 2.44 m |
| Weight | 1,800 kg |
| Location | Japan |