| 132,000 km (81,900 mile) |
1,990 cc Petrol |
MT 2WD |
8 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-CC25 |
|---|---|
| Chassis No | CC25-012954 |
| Reg. Year | 2007/ |
| Seatbelts Year | 2006 |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 132,000 km (81,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 8 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | MR20 |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15 m3 |
| Length | 4.72 m |
| Width | 1.72 m |
| Height | 1.84 m |
| Weight | 1,620 kg |
| Location | Japan |