| 101,000 km (62,700 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | TA-AZT246W |
|---|---|
| Chassis No | AZT246-0009663 |
| Reg. Year | 2004/ |
| Seatbelts Year | 2004 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 101,000 km (62,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | 1AZ |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.4 m3 |
| Length | 4.51 m |
| Width | 1.74 m |
| Height | 1.44 m |
| Weight | 1,370 kg |
| Location | Japan |