| 108,000 km (67,000 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 2WD |
| Chassis | E-YN61G |
|---|---|
| Chassis No | YN61-0006081 |
| Reg. Year | 1988/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 108,000 km (67,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | 3Y |
| Colour | Red |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.1 m3 |
| Length | 4.44 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.74 m |
| Weight | 1,570 kg |
| Location | Japan |