| 87,000 km (54,000 mile) |
1,330 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-GD1 |
|---|---|
| Chassis No | GD1-2133092 |
| Reg. Year | 2004/Nov |
| Seatbelts Year | 2004 |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 87,000 km (54,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,330 cc |
| Engine Type | L13A |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9.8 m3 |
| Length | 3.84 m |
| Width | 1.67 m |
| Height | 1.52 m |
| Weight | 1,000 kg |
| Location | Japan |