| 146,000 km (90,600 mile) |
1,490 cc Petrol |
MT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | CBA-J210G |
|---|---|
| Chassis No | J210G-0005077 |
| Reg. Year | 2007/ |
| Seatbelts Year | 2007 |
| Transmission | MT (5) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 146,000 km (90,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,490 cc |
| Engine Type | 3SZ |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.5 m3 |
| Length | 3.99 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.7 m |
| Weight | 1,180 kg |
| Location | Japan |