| 116,000 km (72,000 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 2WD |
8 seats | 5 doors |
| Chassis | CBA-AZR60G |
|---|---|
| Chassis No | AZR60-0363620 |
| Reg. Year | 2004/Nov |
| Seatbelts Year | 2004 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 116,000 km (72,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 8 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | 1AZ |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.4 m3 |
| Length | 4.58 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.85 m |
| Weight | 1,510 kg |
| Location | Japan |