| 50,000 km (31,000 mile) |
1,330 cc Petrol |
MT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | E-EP95 |
|---|---|
| Chassis No | EP95-0013902 |
| Reg. Year | 1996/ |
| Seatbelts Year | 1996 |
| Transmission | MT (5) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 50,000 km (31,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,330 cc |
| Engine Type | 4E |
| Colour | Light Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.6 m3 |
| Length | 3.74 m |
| Width | 1.62 m |
| Height | 1.41 m |
| Weight | 980 kg |
| Location | Japan |