| 147,000 km (91,200 mile) |
2,490 cc Diesel |
AT 2WD |
15 seats | 4 doors |
| Chassis | KR-KDH222B |
|---|---|
| Chassis No | KDH222-0006335 |
| Reg. Year | 2005/ |
| Seatbelts Year | 2005 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 147,000 km (91,200 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 15 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,490 cc |
| Engine Type | 2KD |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 23.1 m3 |
| Length | 5.38 m |
| Width | 1.88 m |
| Height | 2.28 m |
| Weight | 2,080 kg |
| Location | Japan |