| 120,000 km (74,400 mile) |
1,380 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-BNK12 |
|---|---|
| Chassis No | BNK12-120659 |
| Reg. Year | 2009/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 120,000 km (74,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,380 cc |
| Engine Type | CR14 |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9.5 m3 |
| Length | 3.72 m |
| Width | 1.66 m |
| Height | 1.53 m |
| Weight | 1,040 kg |
| Location | Japan |