| 95,000 km (58,900 mile) |
2,350 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | LA-CL9 |
|---|---|
| Chassis No | CL9-1002960 |
| Reg. Year | 2002/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 95,000 km (58,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,350 cc |
| Engine Type | K24A |
| Colour | Gunmetal |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.9 m3 |
| Length | 4.66 m |
| Width | 1.76 m |
| Height | 1.45 m |
| Weight | 1,420 kg |
| Location | Japan |