| 132,000 km (81,900 mile) |
3,160 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | GF-UES25FW |
|---|---|
| Chassis No | UES25FW-4100557 |
| Reg. Year | 1998/Oct |
| Seatbelts Year | 1998 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 132,000 km (81,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 3,160 cc |
| Engine Type | 6VD1 |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14 m3 |
| Length | 4.49 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 1.74 m |
| Weight | 1,740 kg |
| Location | Japan |