| 66,000 km (41,000 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | E-SXA11W |
|---|---|
| Chassis No | SXA11-0119487 |
| Reg. Year | 1996/Nov |
| Seatbelts Year | 1996 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 66,000 km (41,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | 3S |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.1 m3 |
| Length | 4.19 m |
| Width | 1.76 m |
| Height | 1.64 m |
| Weight | 1,330 kg |
| Location | Japan |