| 161,000 km (99,900 mile) |
4,470 cc Petrol |
AT 4WD |
7 seats | 5 doors |
| Chassis | GF-WGY61 |
|---|---|
| Chassis No | WGY61-803346 |
| Reg. Year | 2000/ |
| Seatbelts Year | 2000 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 161,000 km (99,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 4,470 cc |
| Engine Type | TB45 |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 17.7 m3 |
| Length | 4.91 m |
| Width | 1.93 m |
| Height | 1.86 m |
| Weight | 2,310 kg |
| Location | Japan |