| 164,000 km (101,700 mile) |
1,790 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | TA-ZZE137 |
|---|---|
| Chassis No | ZZE137-0003381 |
| Reg. Year | 2003/ |
| Seatbelts Year | 2002 |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 164,000 km (101,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,790 cc |
| Engine Type | 2ZZ |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.4 m3 |
| Length | 4.36 m |
| Width | 1.77 m |
| Height | 1.6 m |
| Weight | 1,270 kg |
| Location | Japan |