| 73,000 km (45,300 mile) |
1,590 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 3 doors |
| Chassis | GF-GH1 |
|---|---|
| Chassis No | GH1-1102293 |
| Reg. Year | 2000/ |
| Seatbelts Year | 2000 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 73,000 km (45,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,590 cc |
| Engine Type | D16A |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.6 m3 |
| Length | 3.99 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.57 m |
| Weight | 1,130 kg |
| Location | Japan |