| 137,000 km (85,000 mile) |
1,190 cc Petrol |
MT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-NK13 |
|---|---|
| Chassis No | NK13-001603 |
| Reg. Year | 2010/ |
| Seatbelts Year | 2010 |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 137,000 km (85,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,190 cc |
| Engine Type | HR12 |
| Colour | Light Green |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9.6 m3 |
| Length | 3.78 m |
| Width | 1.66 m |
| Height | 1.52 m |
| Weight | 1,040 kg |
| Location | Japan |