| 146,000 km (90,600 mile) |
2,480 cc Petrol |
AT 2WD |
6 seats | 4 doors |
| Chassis | CBF-CSGE25 |
|---|---|
| Chassis No | CSGE25-035056 |
| Reg. Year | 2010/ |
| Seatbelts Year | 2010 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 146,000 km (90,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 6 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,480 cc |
| Engine Type | QR25 |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 19.3 m3 |
| Length | 4.99 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 2.28 m |
| Weight | 1,770 kg |
| Location | Japan |