| 134,000 km (83,100 mile) |
4,100 cc Diesel |
AT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | KC-BU112D |
|---|---|
| Chassis No | BU112-0104759 |
| Reg. Year | 1999/ |
| Seatbelts Year | 1999 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 134,000 km (83,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,100 cc |
| Engine Type | 15B |
| Colour | Green |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.8 m3 |
| Length | 4.69 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.99 m |
| Weight | 2,600 kg |
| Location | Japan |