| 218,000 km (135,200 mile) |
1,990 cc Diesel |
MT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | LDA-DNT31 |
|---|---|
| Chassis No | DNT31-001781 |
| Reg. Year | 2009/ |
| Seatbelts Year | 2008 |
| Transmission | MT (6) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 218,000 km (135,200 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | M9R |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.9 m3 |
| Length | 4.63 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 1.68 m |
| Weight | 1,660 kg |
| Location | Japan |