| 83,000 km (51,500 mile) |
1,290 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-QNC10 |
|---|---|
| Chassis No | QNC10-0102752 |
| Reg. Year | 2008/Oct |
| Seatbelts Year | 2008 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 83,000 km (51,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,290 cc |
| Engine Type | K3 |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9.4 m3 |
| Length | 3.63 m |
| Width | 1.66 m |
| Height | 1.55 m |
| Weight | 940 kg |
| Location | Japan |