| 116,000 km (72,000 mile) |
1,490 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-NCP91 |
|---|---|
| Chassis No | NCP91-5079533 |
| Reg. Year | 2006/Oct |
| Seatbelts Year | 2006 |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 116,000 km (72,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,490 cc |
| Engine Type | 1NZ |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9.8 m3 |
| Length | 3.8 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.52 m |
| Weight | 1,060 kg |
| Location | Japan |