| 141,000 km (87,500 mile) |
3,490 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | CBA-PNZ50 |
|---|---|
| Chassis No | PNZ50-001563 |
| Reg. Year | 2004/Oct |
| Seatbelts Year | 2004 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 141,000 km (87,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 3,490 cc |
| Engine Type | VQ35 |
| Colour | Gunmetal |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.3 m3 |
| Length | 4.77 m |
| Width | 1.88 m |
| Height | 1.7 m |
| Weight | 1,800 kg |
| Location | Japan |